Nočný životPoprad

Návšteva kasína, nový trend v zábave nielen pre smotánku

Hazardné hry sú v dobe internetu čím ďalej, tým viac prístupnejšie a rozšírenejšie. Avšak sedieť doma a tlačiť tlačidlá, to proste nemá rovnaký efekt ako návšteva dobrého kamenného kasína. Výlet do kasína predstavuje unikátnu príležitosť, ako prežiť noc plnú nezabudnuteľných chvíľok, ktorá vás môže obohatiť nielen peňažne. To je tiež dôvodom stále sa zvyšujúcej obľuby týchto podnikov. Prečo sa teda ľudia do kamenných kasín začínajú hrnúť a čo taká návšteva obsahuje?

Adrenalínový zážitok a príjemná atmosféra v jednom

Hazard má povesť neresti, ktorá je vhodná najmä pre bohatých ľudí. Samozrejme, vyššie vrstvy spoločnosti kasíno často vyhľadávajú, i keď im až tak nejde o vyhrané peniaze. Stávkovanie, to je nálož adrenalínu, podobne ako skok z lietadla.

Avšak pri rulete nemusíte riešiť otvorenie padáka. I ľudia s normálnym príjmom si môžu v kasíne užiť zábavu naplno. Stačí, keď prídete vybavení rozumnou čiastkou a hlavou. Občas človek proste potrebuje v živote trochu nespútaného bláznovstva. Keď si určíte vopred svoje pevné mantinely, mnohé získate, i keď neodídete s jackpotom.

Každé dobré kasíno, samozrejme, vie, že o zákazníkov sa musí dobre starať. Príjemný a ochotný personál spolu s kvalitným občerstvením patrí k základnej výbave kamenných kasín. Riskovanie s peniazmi až prekvapivo cibrí zmysly, vďaka čomu si vychutnáte napr. obľúbené kokteily ako nikdy predtým.

Nebojte sa prvej návštevy

Pred prvou návštevou kasína zažíva mnoho ľudí aspoň miernu nervozitu, pretože sa s vnútornými priestormi týchto podnikov stretli zatiaľ iba vo filmoch. Tu je iba pár jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu preklenúť počiatočné obavy:

Dresscode riešte s mierou

Vo filmoch všetci v kasíne zásadne nosia róby a obleky. V skutočnosti sa ale nemusíte obávať, že by vás niekto z kasína vyhadzoval, keď sa objavíte v džínsach a tričku. Ak na svojich stránkach nemá kasíno vyložene určený dresscode, príďte tak, aby ste sa cítili pohodlne a elegantne.

Nebojte sa registrácie

Po príchode do kasína sa musíte legitimovať a registrovať. Žiadny Veľký brat vás ale nesleduje, ide o bežnú súčasť celého procesu. Cieľom je predovšetkým overenie plnoletosti a tiež ochrana pred hráčmi, ktorí by v kasíne mohli chcieť podvádzať.

Prineste si hotovosť a dávajte pozor na žetóny

Pred príchodom do kasína si vyberte v hotovosti čiastku, ktorú ste ochotní do návštevy investovať. Ak by sa náhodou stalo, že sa na vás šťastena neusmeje a o peniaze prídete, nechoďte vyberať znova. Cieľom je pobaviť sa, nie stratiť svoje úspory. Vyhrané žetóny si potom zmeňte (1:1, žiadne tajné poplatky) späť za hotovosť na cashdesku. Pozor na to, aby ste si žiadne žetóny náhodou neodniesli vo vrecku. Mohlo by vám to pri budúcej návšteve spôsobiť ťažkosti.

Kam zavítať na Slovensku?

Na Slovensku sa nachádza sieť skvelých kasín Excel. Vyskúšať tu môžete živú hru v podobe napínavého pokeru, americkej rulety či obľúbeného blackjacku, to všetko v báječnej atmosfére a pod vedením krupiérskych expertov.

Šimon Mauer

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button