Nočný životPoprad

Najlepšie kasína v Tatrách

Tatry patria k vyhľadávaným slovenským destináciám nielen pre svoju krásnu prírodu a bohaté možnosti lyžovania. Rozmach cestovného ruchu v Tatrách prispieva i k rozvoju ďalších zábavných aktivít, ktorým sa môžete venovať, keď vás práve nelákajú túry alebo zjazdovky. Jednou z takýchto činností, ktorá si získava medzi Slovákmi čím ďalej, tým väčšiu obľubu, je návšteva kamenného kasína alebo herne. Troška risku a napätia je vynikajúci spôsob, ako sa odreagovať. A, samozrejme, pritom môžete získať i nemalú sumu peňazí. Kde teda v Tatrách nájdeme tie najlepšie miesta pre ľudí, ktorí túžia po vzrušení?

Napínavý poker si zahráte v Poprade

Brána do Tatier, Poprad, umožňuje návštevníkom popustiť uzdu hráčskym vášňam v Casine Excel na Teplickej ceste. Kasíno ponúka širokú paletu možností, vrátane americkej rulety, blackjacku a veľkého množstva tých najprepracovanejších výherných automatov. My sme tu však prepadli predovšetkým pokeru naživo. Ide o napínavú hru, v ktorej nepotrebujete iba veľkú dávku šťastia, ale i pevné nervy a schopnosť strategizovať.

Nechýba ani veľmi príjemná obsluha a po chuti vám príde i ponúkané občerstvenie. Pokiaľ patríte medzi kasínových nováčikov, nebojte si nechať nejakú hru najskôr krupiérom vysvetliť a začnite s menšími stávkami. V popradskom kasíne je to proste možné a ide o najlepší spôsob, ako načerpať novú energiu po dni strávenom na horách.

Liptovský Mikuláš je rajom modernej zábavy

Z Liptovského Mikuláša sa rýchlo dostanete do Nízkych Tatier a môžete sa tu vyblázniť mnohými spôsobmi, od akvaparku, cez návštevu múzeí až po blízke stretnutie s exotickými zvieratami v kontaktnej zoo. Nechýba tu však ani o niečo adrenalínovejšia zábava. V dvoch útulných herniach môžete vyskúšať najmodernejšie výherné automaty so skvelými grafickými a hudobnými efektmi. Málokto sa potom v Liptovskom Mikuláši vyhne nákupnému stredisku OC Retail Park. Dlhšie nakupovanie však býva náročné (najmä pre mužov) a mali by ste sa za neho riadne odmeniť návštevou herného klubu priamo v obchodnom centre, kde rýchlo zabudnete na únavu.

Kúzlo rulety či blackjaku v Prešove

Klasické kamenné kasíno je omnoho lákavejšie než sedenie pri počítači. Luxusný večer spojený s dobrou večerou a návštevou kasína nie je výsadou iba extrémne bohatých. V Prešove nájdete kasíno na Solivarskej a čaká tu na vás kompletné spektrum živých hier (poker, blackjack, americká ruleta) i výber z mnohých digitálnych automatov. Nás tu najviac uchvátila zdanlivá jednoduchosť blackjacku, v ktorom každé otočenie karty so sebou nesie radostne mrazivý pocit. Zázemie kasína je skutočne prvotriedne a zábava tu čaká na každého s dušou odvážlivca.

Nás tu najviac uchvátila zdanlivá jednoduchosť blackjacku, v ktorom každé otočenie karty so sebou nesie radostne mrazivý pocit. Zázemie kasína je skutočne prvotriedne a zábava tu čaká na každého s dušou odvážlivca.

Šimon Mauer

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button